Паркетно-шліфувальна машина

Призначення паркето-шліфувальної машини СО-206

Паркето-шліфувальна машина СО-206 призначена для шліфування паркетних та інших дерев’яних підлог, а також для очищення їх від старої фарби, лаку та забруднень.

Купити паркетошліфувальну машину, оренда машин для шліфування паркету

Корпус паркетошліфувальної машини являє собою цільну виливку, виконану з алюмінієвого сплаву, з патрубком, що всмоктує, і равликом вентилятора. Завдяки такій конструкції дерев’яний пил, що утворюється при шліфуванні, відсмоктується вентилятором в пилозбірник.

Шліфувальний барабан паркетошліфувальної машини є робочим органом машини, він консольно закріплений на конусній частині валу гайкою, що забезпечує демонтаж барабана без застосування додаткових пристроїв. Покриття циліндричної поверхні барабана, виконане з губчастої гуми з гладкою еластичною поверхнею, забезпечує щільне прилягання шліфувальної шкурки, збільшуючи тим самим термін її служби та покращуючи якість оброблюваної поверхні. Тиск барабана на оброблювану поверхню регулюється гайкою та пружиною. Вільний доступ до барабана забезпечується передньою кришкою, яка легко піднімається та фіксується у крайніх положеннях. Паралельне положення барабана по відношенню до поверхні, що обробляється досягається установкою бічних коліс на однакову висоту за допомогою ексцентрика.

Технічні характеристики паркетно-шліфувальних машин

ХарактеристикиСО-206СО-206.1 
 Продуктивність, м2/час4248 
 Ширина шліфування, мм200200 
 Частота обертів барабану, об./хв.14001800 
 Діаметр барабану, мм185185 
 Потужність електродвигуна, кВт2,22,2 
 Напруга, В220380 
 Габарити ДхШхВ, мм1150х400х10001150х400х1000 
 Загальна маса, кг7070 
 Ціна, грн. з ПДВдог.дог.

Паркетно-шліфувальна машина є популярним будівельним інструментом у житловому будівництві, оскільки дерев’яні (паркетні) підлоги продовжують залишатися одним з видів покриття на підлогу, що найчастіше застосовуються, в житловому приміщенні. Також паркет продовжує широко застосовуватися в офісних будинках, закладах культури, приватних будинках тощо. Тобто затребуваність паркетно-шліфувальної машини продовжує залишатися високою.

Пропонована нами паркетошліфувальна машина у двох її модифікаціях надійно та якісно виконує завдання шліфування паркетної підлоги. Відмінності між двома модифікаціями паркетно-шліфувальної машини полягають у вживаному електроживленні (220 Вольт і 380 Вольт відповідно) і частоті обертання барабана. Паркетно-шліфувальна машина легко переміщається по поверхні, що шліфується і не вимагає будь-яких особливих навичок при роботі з нею.

Висока продуктивність паркетно-шліфувальної машини доповнюється її надійністю в експлуатації. Паркетно-шліфувальна машина успішно працює з будь-якими сортами деревини, невибаглива до забруднення та вологи.

У нас Ви можете купити паркетошліфувальну машину або, якщо має бути разова робота з обробки підлог, взяти паркетно-шліфувальну машину в аренду. Орієнтуючись на вище наведену продуктивність роботи паркетно-шліфувальної машини, Ви можете розрахувати, який час Вам знадобиться на обробку підлог виходячи з їх метражу. У разі потреби надаємо будь-які консультації з експлуатації паркетно-шліфувальної машини.