СЕРВІС БУД ПЛЮС

Все для будівництва

Основними напрямками роботи нашої компанії є:

  • Забезпечення підприємств різних будівельним обладнанням (продаж і оренда будівельного устаткування).
  • Доставка дрібно- та великогабаритного вантажу вагою до 20 тонн в будь-яку точку України (є свій автопарк, різні види транспорту).

Тобто, ми надаємо нашим клієнтам весь спектр послуг, пов’язаних з будівництвом будь-яких промислових і непромислових об’єктів – від проекту і постачання будівельного обладнання до повної здачі об’єкта в експлуатацію.

  • Все будівельне обладнання виготовлено згідно всіх нормативних документів, ГОСТів, ТУ, підтверджено сертифікатом відповідності та має термін гарантійного обслуговування від 6 до 24 місяців.
  • Маючи свої виробничі потужності, наша компанія бере на себе всі гарантійні і післягарантійні зобов’язання на вироблену і реалізовану продукцію. На складі є весь основний перелік запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих на обладнання. Ремонт проводиться висококваліфікованим техперсоналом в найкоротші терміни.
  • Номенклатура обладнання нашого складу поповнюється з урахуванням попиту та враховує потреби всіх наших постійних клієнтів. Існує гнучка система знижок.

 Більш детально про напрямки роботи ТОВ “Сервіс Буд Плюс”.

Будівельне обладнання (продаж і оренда):

Також, наведене вище будівельне обладнання надаємо в тимчасове користування на умовах оренди.

 

Будівельно-ремонтні роботи, монтажні роботи.

Високоякісне виконання будівельно-ремонтних робіт (ліцензия №515796, є вся власна необхідна техніка).