Верстати для гнуття арматури

У сучасному капітальному будівництві, при використанні технології заливання бетону в монолітні конструкції, для посилення міцності та несучої здатності колон і перекриттів усюди та повсюдно використовується сталева арматура, яка закладається безпосередньо в тіло бетонного моноліту. Після застигання бетонного розчину арматура збільшує його міцність у кілька разів, зміцнюючи бетонну конструкцію своїм каркасом, перешкоджаючи її розтягуванню та деформації.

Верстат для гнуття арматури GW-40

Верстат для гнаття арматури GW-50

Верстат для гнуття арматури GF-25

Верстат для гнуття арматури GWH-32

Витрата арматури, при будівництві дуже висока. У процесі створення арматурних каркасів може знадобитися арматура різної форми, вигнута під різними кутами. Залежно від типу, конструкції та призначення будівлі витрата арматури може досягати до 180 кг на 1 м3 бетону.

Щоб упоратися з такими обсягами заготівлі будівельної арматури, застосовуються спеціальні пристрої – верстати для згинання труб та арматури. Оскільки арматура може бути різної форми (гладка, ребриста і т.д.) і різного діаметра, верстати для згинання арматури також виробляються різної потужності, з різним зусиллям на робочому диску.

Розрізняють кілька типів верстатів для згинання арматури – стандартні для згинання арматури під різними кутами від 0 до 180 градусів, і спеціальні, наприклад, для нестандартної згинання арматури в скобу, хомут, спіраль або дугу.

Підприємство Сервіс Буд Плюс пропонує найуніверсальніші типи верстатів для згинання арматури, це моделі GW-42B, GW-40 і GW-50, які застосовуються практично для всіх, найпоширеніших видів арматури. І два типи спеціальних верстатів: це модель GF-25 для згинання арматури в скобу або хомут, і модель GWH-32 для згинання арматури в дугу або в спіраль.

За своїми характеристиками верстати для згинання арматури можуть відрізнятися потужністю електричного приводу, типом керування та діаметром робочого диска.

Модель GW-42B

має електричний привід потужністю 3 кВт напругою 380В і здатна гнути арматуру діаметром від 4 до 40 мм класу АI, та ребристу арматуру діаметром від 4 до 28 мм класу AIII. Комплектується набором спеціальних згинальних штифтів – роликів та втулок.

Модель GW-40

має електричний привід потужністю 3 кВт напругою 380В і здатна гнути арматуру діаметром від 4 до 40 мм класу АI, та ребристу арматуру діаметром від 4 до 32 мм класу AIII. Комплектується набором спеціальних згинальних штифтів – роликів та втулок.

Втулок 4 шт. діаметром 60 мм, 70 мм, 80 мм и 90 мм.

Роликів 7 шт. діаметром от 22 мм до 40 мм.

Верстат для гнуття арматури GW-50

відрізняє підвищена потужність. Він має електричний привід потужністю 4 кВт напругою 380В і здатний гнути арматуру діаметром від 4 до 45 мм класу АI і ребристу арматуру діаметром від 4 до 38 мм класу AIII. Комплектується набором спеціальних згинальних штифтів – роликів та втулок.

Втулок 4 шт. діаметром 70 мм, 80 мм, 90 мм и 120 мм.

Роликів 7 шт. діаметром от 25 мм до 50 мм.

Усі, зазначені вище моделі, трубозгинальних верстатів можуть працювати як у ручному, так і в автоматичному режимі. Для зручності оператора, керування може здійснюватися за допомогою спеціальної ножної педалі.

Модель GF-25

призначена для згинання арматури в скобу або хомут. Має електричний привід потужністю 3 кВт напругою 380В і здатна гнути арматуру діаметром від 4 до 25 мм класу АI, та ребристу арматуру діаметром від 4 до 22 мм класу AIII. Комплектується набором спеціальних згинальних штифтів – роликів та втулок.

Модель GWH-32

призначена для згинання арматури в спіраль або дугу. Має електричний привід потужністю 4 кВт напругою 380В та здатна гнути арматуру діаметром від 4 до 40 мм класу АI, та ребристу арматуру діаметром від 4 до 32 мм класу AIII. Комплектується набором спеціальних згинальних штифтів – роликів та втулок.

Всі перераховані моделі трубозгинальних верстатів відрізняє простота конструкції, висока надійність, мобільність (усі моделі оснащені транспортними колесами), і що дуже важливо, висока продуктивність.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСТАТІВ ДЛЯ ГНУТТЯ АРМАТУРИ