СТОЛИ МУЛЯРА - ВИРОБНИЦТВО, ПРОДАЖ

Стіл муляра – продаж, виготовлення

Стіл муляра – виробничо-будівельна компанія “Сервіс Буд Плюс” якісно виготовить столи муляра з такими розмірами: 4000х1500 та 5000х1500.

Стіл муляра дозволяє суттєво прискорити процес кладки цегли. Рекомендується використовувати столи муляра для організації робочого місця при поверховому будівництві для зручності та прискорення виконання якісної кладки. Вироблені нами столи муляра є настилом на металевому каркасі з інвентарними знімними опорами.

Стіл муляра є робочим майданчиком муляра і служить для розміщення інструменту, матеріалів, пристроїв. У міру виконання робіт стіл муляра переміщається по периметру, і може використовуватися як для зовнішніх робіт, так і всередині будівельного об’єкта.

Стіл муляра від виробника – купити в Києві

Стіл муляра обладнаний петлями для зачепом краном та підняття на необхідну висоту. Для замовлення столу муляра або щоб купити стіл муляра від компанії “Сервіс Буд Плюс” зверніться до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Також у менеджерів ви дізнаєтеся актуальну на сьогоднішній день ціну на стіл муляра необхідного вам розміру