Трансформатори прогрівання бетону ТМОБ КТПОБ-63 и КТПОБ-80

Трансформатор типу ТМОБ від виробника.

Зовнішні трансформатори типу ТМОБ з масляним охолодженням призначені для електропрогрівання бетону та ґрунту при середньодобовій температурі повітря нижче +5 з використанням спеціального дроту. 
Трансформатор прогрівання бетону КТП-ОБ-63 потужністю 63 кВт розрахований на прогрівання бетону об’ємом 15-20 м3 за один цикл, а КТП-ОБ-80 потужністю 80 кВт розрахований на прогрівання бетону об’ємом 20-30 м3.
У Сервіс Буд Плюс ви можете купити як трансформатори для прогріву бетону, так і все необхідне, як, наприклад, провід пнсв. Телефонуйте за вказаними телефонами в робочий час та дізнайтесь Вашу ціну на трансформатори прогріву бетону.
Якщо покупка трансформатора прогріву бетону для вас не доцільна, у нас ви можете взяти трансформатори типу ТМОБ в оренду – ми здійснюємо прокат будівельного обладнання. Також ми працюємо по всій Україні, є власний автопарк, організуємо доставку на ваш об’єкт.
 

Технічні характеристики трансформаторних станцій КТП-ОБ-63, КТП-ОБ-80

Характеристики трансформаторних станцій ТМОБКТП-ОБ-63КТП-ОБ-80 
 Номинальна потужність, (кВт)63,080,0 
Напруга на стороні ВН, (В)380380 
Струм на стороніВН, (А)(69,3) (81,6) (95,8)(85,5) (104) (121,7) 
 Ступені напруги нп ХХ на стороні НН, (В)49, 60, 70, 85, 103, 12149, 60, 70, 85, 103, 121 
 Струм на стороні НН при напрузі, (А)520 (49-70 В,А)660 (49-70 В,А) 
 Струм на стороні НН при напрозі, (А)301 (85-121 В,А)382 (85-121 В,А) 
 Габаритні розміри ДхШхВ, (мм)920х1050х1300920х1050х1300 
 Маса, (кг)530600 
 Ціна, грн. з ПДВпрайспрайс 
 Ціна проводу ПНСВ-1,2; грн./м.пог.дог.

Трансформатори для прогріву бетону та ґрунту ТМОБ випускаються на номінальну напругу первинної обмотки 380 В. Вторинна обмотка може перемикатися із зірки в трикутник, і навпаки. Регулювання напруги здійснюється перемиканням без порушення на стороні 380 на величину ±5% від номінального значення.

прогрев бетона проводом

Переваги наших КТП-ОБ:

1. Просте та надійне перемикання напруги в 3-х режимах для обігріву;
2. Повноцінна повністю закрита шафа управління КТП із внутрішнім розміщенням усіх приладів контролю та управління;
3. Наявність магнітного пускача, що дає можливість включати та вимикати КТП від зовнішнього посту кнопки при закритій шафі управління;
4. Наявність освітлення у шафі управління;
5. Наявність кінцевого вимикача для відключення напруги при відкриванні захисної кришки силової частини трансформатора;
6. Гарантія 24 місяці на всі КТП-ПРО, трансформатори, що знижують ТСЗІ та ОСЗ.

Конструктивні особливості шафи управління станції прогріву бетону та ґрунту:

шкаф управления станции прогрева бетона

Комплектність шафи керування КТП-ОБ:

1. Вимикач автоматичний (125 А);
2. Пускач магнітний (125 А);
3. Перемикач контролю струму шин;
4. Перемикач контролю фаз напруги;
5. Амперметр;
6. Вольтметр;
7. Трансформатор струму.

трансформаторная будка для прогрева бетона

Щоб якісніше обігріти бетон для необхідної міцності та для досягнення кращого ефекту потрібні дроти з діаметром сталевої жили 1,2 – 3,0 мм. Рекомендується застосовувати спеціальні нагрівальні дроти для бетону ПНСВ-1,2. Витрата дроту для обігріву бетону ПНСВ-1,2 у середньому становить 60 метрів дроту на один куб бетонної маси. Електроживлення дротів відбувається через трансформатори для прогрівання бетону.

Однією станцією прогріву бетону можна прогріти в середньому 20-35 кубів бетону.

Технічна характеристика дроту ПНСВ:

Характеристики станцІЇ прогріву бетонуПНСВ-1,2 
1Напруга змінного струму, В380 
2Довжина секції дроту на напругу 220 В, м110 
3Питома потужність тепловиділення дроту: 
 – для армованих конструкцій, Вт/п.м.30-35 
 – для неармованих конструкцій, Вт/п.м.35-40 
4Напруга живлення рекомендована, В55-100 
5Середнє значення опору жили, Ом/м0,15 
6Параметри методу: 
 – потужність питома, кВт/м31,5-2,5 
 – витрата дроту, п.м./м350-60 
 – цикл термосного витримування конструкцій, діб2-3 
7 Ціна, грн. з ПДВ0.51

Підготовка до електрообігріву бетону проводом, інструкція:

Готові гріючі елементи розміщують і монтують після укладання арматури, заставних деталей та завершення електрозварювання арматури. Греючі елементи необхідно навивувати без натягу на арматурні каркаси або прокладають між каркасами в міру їх укладання, а за відсутності арматури застосовувати інвентарні шаблони. Гріючі елементи не повинні торкатися опалубки і не виступати з бетону, не стикатися з дерев’яними закладними деталями, щоб оточував їх бетон, при необхідності прив’язувати до арматури мотузкою. Висновки елементів, що гріють, з бетону повинні бути збільшені в перерізі дроту в 2-3 рази або приєднанням шматків ізольованих алюмінієвих дротів з ізоляцією місця під’єднання в пластмасовій трубці! Підключення висновків гріючих елементів до інвентарних з’єднань мережі живлення проводити після перевірки їх мегомметром. Необхідно забезпечити рівномірне завантаження фаз низької сторони підстанції!

Монтаж нагрівального дроту ПНСВ-1,2:

Станція для прогрівання бетону досить надійна в роботі та одночасно універсальна за рахунок різних варіантів перемикання вторинної обмотки. Для роботи з трансформатором необхідні базові знання електротехніки у працівника, на якого покладено експлуатацію трансформатора прогріву бетону.

Також трансформатор прогріву бетону досить швидко розігріває бетон або грунт до необхідної температури. Тут знову ж таки важливим є вибір правильного експлуатаційного режиму роботи трансформатора прогріву бетону, що досить чітко прописано в інструкціях, що додаються до обладнання.

Часто восени або весною трансформатор прогріву бетону використовують для прогрівання грунту при заморозках або при невідтаючому грунті. Експлуатаційні характеристики дозволяють робити це з великою ефективністю. При цьому необхідно враховувати важливий момент – вологість навколишнього середовища, яке в таку пору року може бути дуже високим.

Ви можете купити станцію прогріву бетону або взяти трансформатор прогрівання бетону в оренду. Ми проконсультуємо Вас з усіх аспектів використання трансформатора прогрівання бетону та візьмемо на себе технічне обслуговування придбаного у нас трансформатора для прогрівання бетону. Також у нас є доставка будівельного обладнання до всіх регіонів України.

Компанія “СервісБудПлюс” виробляє трансформаторні станції для прогрівання бетону проводом як у максимальній комплектації, так і в комплектації, яка потрібна замовнику. Також у нас ви можете взяти в оренду станцію прогріву бетону на необхідний вам термін. Наша компанія є ВИРОБНИКОМ трансформаторів прогрівання бетону і на всі станції надається гарантія 2 роки. Також виробничо-будівельна компанія “СервісБудПлюс” займається післягарантійним обслуговуванням трансформаториних станцій прогріву бетону та їх ремонтом.