Віброрейки

У компанії Сервіс Буд Плюс ви можете придбати віброрейки будівельні L-4 м, віброрейки L – 3 м, віброрейки L – 2 м,  які застосовуються для ущільнення та вирівнювання свіжоукладеного бетону та бетонних сумішей при будівництві доріг, бетонуванні підлог , заливанні майданчиків, у промисловому та цивільному будівництві.

 

ТИПИ ПРИВОДУ ВІБРОРІЙКИ

Мотор створює імпульс, що утворює вібрацію, що передається на правило і рівномірно розподіляється по всьому профілю.

  • Електричні віброрейки – живиться від електроенергії, підключається до однофазної мережі 220В або трифазної 42В. Устаткування використовується всередині приміщень.
  • Бензинові мають мобільність і підійдуть для експлуатації в польових умовах без доступу до електромережі. Популярністю користуються двигуни Honda (Хонда).
  • Також є дешеві моделі з ручним приводом. Інструмент складається з правила та ручки.
Купить виброрейки в Украине, Цена

ТИПИ ПРОФІЛІВ

Суцільний (одинарний) профіль – жорсткий цілісний металевий лист довжиною до 4 метрів. «Плаваюча» віброрейка ідеально підійде для того, щоб укласти рухому суміш. Важливо зберігати горизонтальне положення пристрою, інакше поверхня вийде хвилеподібною.

Подвійний — рейка застосовується лише з напрямними. Забезпечує зміцнення на більшій глибині (до 30 см). Управляється бригадою з 3-4 осіб (двоє тягнуть, решта займається додаванням бетону).

Телескопічні — розсувна система, за якої ширина обробки легко змінюється.

Віброрейка для бетону складається з: рами металевої цільнозварної з профільної труби, вібратора майданчикового (ВВ-99; ВВ-98) встановленого на майданчик. У нас ви можете придбати віброрейку як окремо, так і в повній комплектації разом з площадковий вібратор.

Характеристики Віброрейок

L - 2M

L-3M

L-4M

Ширина, мм

Довжина, мм

Маса без вібратора не більше, кг

Маса з вібратором не більше, кг

Вібратор марка

Напруга, В

Потужність, кВА

350

2000

18

30

ИВ-99

220/42

0,25

350

3000

24

36

ИВ-99

220/42

0,25

350

4000

32

44/52

ИВ-99/ИВ-98

220/42

0,25/0,55

Електрична віброрейка активно застосовується як у промисловому будівництві, так і при спорудженні невеликих об’єктів. Практично скрізь, де застосовується бетонування, виникає потреба вирівняти поверхню укладеного шару бетону, досягти рівномірного розподілу бетону. Віброрейка, завдяки простоті конструкції та легкості переміщення, дозволяє швидко провести вирівнювання бетонного шару на будь-якій ділянці будівництва.

Пропонована нами електрична віброрейка в усіх модифікаціях надійно захищена з погляду електротехнічної безпеки. Пропоновані моделі віброрейок розрізняються по довжині, що дозволяє вибирати необхідну конструкцію віброрейки в залежності від запланованого виду бетонобетонних робіт.

У нас Ви можете купити віброрейку електричну або взяти електричну віброрейку в оренду. На всі придбані у нас віброрейки надається гарантія та можливість подальшого ремонту. У разі будь-яких питань додаткову інформацію щодо запропонованої віброрейки можна уточнити у наших технічних фахівців. Практика використання наших електричних віброрейок показала їхню високу надійність у повсякденній експлуатації.

Алгоритм для робіт при переміщенні конструкції по напрямних
    1. Встановлюються напрямні. Конструкція має бути надійно закріплена, щоб у процесі роботи маяки не збивалися та не зміщувалися.
    1. Після цього може заливатись розчин – важливо, щоб верхній рівень суміші був трохи вищим за лінію переміщення вібролінійки (не більше, ніж на 10-20 мм).
  1. Запускається віброрейка – потрібно буде уважно стежити за складом, щоб уникнути просідання нижче за позначку. Швидкість руху машини, що рекомендується, 50-100 см/хв.
Скільки коштує бетонна вібро рейка?
Якщо Ви шукаєте віброрейка купити, то спочатку уточніть з потужністю двигуна, довжини та матеріалу виготовлення вібро-правила. Якщо Вам буде потрібна докладніша консультація — зверніться до фахівців на нашому сайті! Час роботи у Києві з 9 до 18, з понеділка до п’ятниці. Витратний інструмент та матеріали, великий вибір будівельного обладнання в наявності.