Вібросито будівельне

Призначення І застосування вібросита у будівництві

Вібросито призначене для фракційного відділення інертних наповнювачів. Вібросіто застосовується на будівельних майданчиках та у виробничих цехах для просіювання сипких компонентів бетонних сумішей (пісок, щебінь, відсів тощо).

Вібросито – це пристрій для механічного поділу по фракціях сипких матеріалів шляхом просіювання їх через поверхню, що просіває (решітка або сітка) із заданою величиною отворів або щілин. Вигляд віброситу підбирають виходячи з поставлених завдань, оскільки у різних моделей точність поділу сипких матеріалів за розміром частинок може коливатися від грубого просіювання до скрупульозної класифікації домішок.

Вибросито - купить в КиевеВібросито виготовляється на базі площинного вібратора ЕВ-320 або ІВ-99 з наступним підключенням 380/220/42В.

Вібросіто комплектується зливальним патрубком різного діаметра. Розмір осередку віброситу комплектується відповідно до заявки Замовника. Одне з найпоширеніших місць застосування вібросит – це комплектація розчинонасосів у випадках, коли подача розчину здійснюється без застосування штукатурних станційРозмір осередку вібросита підбирається згідно з характеристиками розчинонасоса.

 

Технічні характеристики вібросита

ХарактеристикиВС-0,25 
 Об’ем бункера, м30,25 
 Площа просіювання, м20,54 
 Габарити ДхШхВ, мм800х1100х100 
 Маса без вібратора, кг70 
 Вібратор площиннийЭВ-320 
 Швидкість обертання, об./мин3000 
 Змушуюча сила, кН0,5…1,1 
 Статичний момент, кгхсм0,5…1,1 
 Напруга живлення, В380 
 Потужність номінальна, кВт0,37 
 Потужність споживана, кВт0,6 
 Маса, кг5,0 
 Робочий ресурс, год.min. 900 
 Ціна, грн. з ПДВдог.

Вібросіто не вибагливо до будь-яких зовнішніх умов. Єдине, що повинно враховуватися – це неприпустимість підвищеної вологості або ж пряме попадання вологи на поверхню, що просіває. Технічні характеристики вібросита повністю відповідають усім нормам для такого виду будівельного обладнання. Оскільки при роботі вібросита є такі фактори, як підвищений звук і вібрація, необхідно суворо дотримуватися правил техніки безпеки при повсякденній роботі з віброситом.

При придбанні вібросита бажано відразу планувати, з яким вібронасосом воно буде використовуватися – у нас можна відразу купити вібросито і вібронасос для їх спільного використання. Ми проконсультуємо Вас з усіх питань їхньої спільної експлуатації в різних умовах.

Оскільки Ви купуєте у нас вібросито від виробника, на цей вид обладнання поширюються гарантія та подальша можливість швидкого ремонту та заміни необхідних компонентів.

Площа просіювання вібросита дозволяє проводити досить великий обсяг поділу сипких компонентів за робочу зміну. Оскільки конструкція віброситу досить проста, його робота відрізняється надійністю у повсякденній експлуатації. При великих обсягах матеріалів, що просіваються, доцільним може бути покупка декількох установок віброситу для одночасної роботи – в цьому випадку можливе обговорення спеціальних цінових умов. Ну і звичайно ж, з усіх питань роботи вібросита Ви завжди можете розраховувати на консультації наших фахівців, у яких ви можете уточнити актуальну ціну на вібросито