Ящики для розчину та будівельних сумішей - виготовлення ящиків для розчину, продаж.

Власне виробництво

Ящики для розчину – купити у Києві у виробника будівельного обладнання Сервіс Буд Плюс. Ми пропонуємо ящики для розчину будь-яких потрібних обсягів. Оскільки ми є виробниками та маємо власні виробничі цехи, можливе виготовлення спеціальних будівельних ящиків для розчину з урахуванням Ваших побажань. За оптового замовлення надамо знижки.

Размеры

У нас ви можете придбати ящик муляра для розчину з наступним об’ємом:
  • обсягом 0,2 м.куб.;
  • об’ємом 0,25м.куб.;
  • об’ємом 0,3м.куб.;
  • обсягом 0,5 м.куб.;
  • об’ємом 1,0 м.куб.;
  • об’ємом 1,5 м.куб.;
  • об’ємом 2,0 м.куб.;
  • об’ємом 2,5 м.куб.;

Різноманітні типи

Ящик для розчину, ящик для подачі будівельних сумішей має спеціальні петлі для транспортування, наприклад краном, до місця кладок або облицювальних робіт. Іноді ящик для розчину транспортується за допомогою тяги – для цього передбачені дві спеціальні петлі в нижній частині ящика (тип 2 “Совок”). Також виготовимо будівельні ящики, такі як ящик штукатура, ящик муляра, будівельний ящик для будівельних сумішей на замовлення з необхідним вам обсягом і за вашими розмірами.

Ящик будівельний (ящик будівельний, ящик муляра, ящик штукатура) – виробництво та продаж ящиків будівельних, будівельної інвентарної тари. Будівельні ящики, що виготовляються компанією “Сервіс Буд Плюс”, призначаються для транспортування будівельних сумішей від місця приготування до місця кладки цегли, плитки та інших аналогічних будівельних матеріалів.

Ящик для бетону – необхідне обладнання для будівельних майданчиків. Кожен будмайданчик використовує бетон на різних етапах будівництва, бетон використовують як для заливки фундаментів, так і застосовують для заливки опалубки. Фахівці використовують бетон у вигляді розчину, і саме в такому стані його слід привозити до об’єкта, що будується. Подібні ємності мають специфічне призначення – транспортування та вивантаження будівельних розчинів, легких та важких конструкційних бетонів різних структур, рухомих бетонних сумішей і тому при будівництві ящик для розчину є невід’ємною частиною будівельного процессу

Навантажений розчином будівельний ящик може бути піднятий виключно при використанні всіх чотирьох вантажних петель. які є у наявності. При цьому рекомендується стежити за кутом нахилу строп щодо горизонтальної площини, щоб він був не менше 50 градусів. Придбані в нашій компанії ящик для бетону можна використовувати багаторазово в різних цілях, тому як якість виробів, що поставляються нами, гранично високо.

Відмінні експлуатаційні характеристики, оптимальні обсяги ємність для розчину, зручна, продумана та ергономічна форма, а також прийнятна вартість продукції – все це в сукупності дозволить отримати незмінно високий результат на будівельних майданчиках, незалежно від специфіки споруди, що зводиться, і обсягів будівництва.

Технічні характеристики ящиків для будівельних сумішей

Как и с случае с другим выпускаемым нами оборудованием, Вы также можете купить ящики для раствора любого другого объема под заказ. Иногда необходимы специальные конструкции ящиков для раствора – обращайтесь к нашим специалистам для их заказа и последующего изготовления.

Найменування

Об'єм по завантаженню, м3

Вага вироба, кг

Товщина листа каркасу, мм

Вантажопідйомність, не більше, т

Габарити ДхШхВ, не більше м

0,2

39

2,0

0,5

табл.

0,25

44

2,0

0,62

табл.

0,3

46

2,0

0,75

табл.

0,5

100

2,5

0,75

табл.

Найменування

Об'єм по завантаженню, м3

Вага вироба, кг

Товщина листа каркасу, мм

Вантажопідйомність, не більше, т

Габарити ДхШхВ, не більше, м

1,0

170

3,0

2,5

табл.

1,5

300

3,0

3,75

табл.

2,0

400

4,0

5,0

табл.

2,5

500

4,0

6,25

табл.

Місткість ящика будівельного V= ЯС – 0.5; ЯС – 1.0; ЯС – 1.5; ЯС – 2.0м³ Ящик є зварною конструкцією з листової сталі Тс3пс конусоподібної форми, (Допускається конічну частину виготовляти товщиною 3мм) у верхній частині обрамлену двома поясами жорсткості зі швелера № 6,5; 8,0; 10,0 (залежно від об’єму бункера) з яких встановлені 4 стропувальні петлі Сталь 20. У нижній частині встановлено 2-х щелепний затвор Тс3пс важільного типу, який забезпечує роздачу бетону (у тому числі і дозуванням – порційним вивантаженням).

Ящик будівельний

Ящик строительный для раствора

За бажанням замовника нижня частина  конусоподібної насадки (воронки) може бути забезпечена циліндричним фланцем (патрубком), на який одягається гнучкий рукав (довжиною 1-1.5м, діаметром 0,28м) для точкової видачі бетону. Для запобігання сповзанню рукава (у процесі роботи) на патрубок закріплюються стопорні фланці, а зовні (разом із рукавом) він охоплюється спеціальними хомутами.

Конус через чотири стійки спирається на основу зі швелера № 6,5; 8,0; 10,0 (залежно від об’єму бункера), роздавальний отвір огороджено конусоподібною насадкою, що дає напрямок потоку бетону при розвантаженні.

Тара для розчину  доставляється на робочий майданчик безпосередньо до  місця виконання будівельних робіт за допомогою крана, для цього по периметру тари є спеціальні вуха. Основні типорозміри тари для подачі розчину – 0,25; 0,35; 0,5; 1,0; 2,0 м³. Тара більшого обсягу робиться на замовлення та за погодженням із замовником. Тара для розчину також може застосовуватися для спуску та підйому в’язких і сипких матеріалів таких, як наприклад шпаклівка, бітум будівельне сміття і тд.