You are currently viewing Піч для обігріву

Піч для обігріву

ППечі опалювальні – виготовлення, продаж

Ми виробляємо опалювальні печі різних видів, які працюють на будь-якому твердому паливі та характеризуються високою ефективністю роботи. Опалювальні печі функціонують за принципом конвекторної печі (додаткове нагрівання циркулюючого повітря), що забезпечує швидке нагрівання, ефективне та тривале опалення будь-яких приміщень з мінімальними витратами твердого палива.

Наші опалювальні печі з легкістю обігріють дачний будиночок, великий котедж, житловий заміський будинок, виробниче або господарське приміщення. Піч починає обігрів практично відразу після розпалювання, і приблизно через двадцять хвилин у будинку тепло. Цю особливість грубки оцінять власники дач і заміських котеджів, які виїжджають за місто у вихідні. Також швидкість нагрівання є важливою і для виробничих приміщень, дозволяючи швидко розпочати роботу в приміщенні в холодну пору року.

Конвекторні пічь Київ - продажа

Переваги наших опалювальних печей:

– Потужний нагрів повітря та швидкого опалення будь-яких приміщень; – не залежить від електрики, нафти та газу; – Поступово обігріває весь простір; – працює на всіх видах твердого палива (крім вугілля), картонажних виробах та їх відходах; – економічна та проста в обслуговуванні; – Контрольоване горіння. Високий ККД; – використовується на дачах та в житлових будинках, майстернях та підприємствах, теплицях та хлівах; – час роботи на одній закладці 4 – 8 годин; – Можливість приготування їжі та розігріву води; – невисокі капітальні витрати на монтаж системи; – не вимагає спеціального технічного обслуговування та догляду;

Ви можете купити опалювальну піч у Києві з доставкою в разі потреби. Наші фахівці дадуть Вам всі необхідні консультації щодо експлуатації опалювальної печі в різних умовах. Нехай у Вашому домі завжди буде тепло та затишок!

Телефонуйте, уточнимо будь-які питання щодо наших печей: (044) 587-59-87, (096) 782-30-33 , (066) 009-01-07. опалення будинків, печі для котеджів - виробництво