You are currently viewing Теплогенератор “Промінь”

Теплогенератор “Промінь”

Застосування теплогенератора “Промінь”

Теплогенератор “Луч” (тепловая пушка) предназначен для сушки отдельных сырых поверхностей строящихся зданий, обогрева и сушки помещений, открытых рабочих мест, производственных залов и ангаров. Поток воздуха создаваемый вентилятором, проходя через блок нагревателей, расположенный внутри теплогенератора, разогревается и направляется на определенное место.

Влаштування теплової гармати “Промінь”

Теплова гармата, теплогенератор купити Несуча конструкція теплової гармати “Промінь” складається з кожухів, внутрішнього та зовнішнього, виконаного з листової сталі та мають пряму циліндричну форму. У внутрішньому кожусі знаходяться вентилятори та трубоподібні електронагрівальні елементи. На зовнішній частині корпусу розташовано блок електроуправління. З обох боків гармата закрита ґратами і може регулюватися у вертикальному напрямку. Кут повороту фіксується гайками. Теплова гармата “Промінь” має три варіанти роботи теплогенератора: 1. Перший режим роботи теплогенератора – вентиляція без нагріву; 2. Другий режим роботи теплогенератора – часткове включення електронагрівальних елементів; 3. Третій режим роботи теплогенератора — увімкнення електронагрівальних елементів на максимальну потужність.

Технічні характеристики теплогенератора “Промінь”

Характеристики ЛУЧ
 Теплова потужність, кВт 12±2%
 Потужність електродвигуна, кВт 0,025
 Напруга, В 380
 Частота струму, Гц 50
 Кут повороту корпусу, град. до долу – 10 до гори – 90
 Габаритні розміри ДВШ, мм 800х360х500
 Маса, кг 17,5
 Ціна, грн. з ПДВ дог.
Питання щодо придбання теплогенератора або оренди теплової гармати, а також уточнити ціну на теплогенератори ви можете. зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Часто теплогенератори беруть разом із іншим будівельним обладнанням, тим паче. що компанія “Сервіс Буд Плюс є виробником будівельного обладнання та має власні потужності для обслуговування та ремонту будівельної техніки.