ВІБРОПЛИТИ БЕНЗИНОВІ
Віброплити бензинові WIBER UGMS-12 UGMS-16 UGMS-27
Віброплити бензинові WIBER застосовуються для ущільнення асфальтобетону, піску, гравію, піщано-гравійної суміші та інших сипучих та пов’язаних матеріалів при дорожньо-будівельних роботах, при підготовці фундаментних підошв на периферійних ділянках доріг, благоустрою міських територій, влаштуванні фундаментів та інженерів. . У компанії “СервісБудПлюс” ви можете придбати бензинові віброплити Wiber з такими характеристиками:
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІБРОПЛИТ WIBER | UGMS-12 | UGMS-16 | UGMS-27 |
Маса, кг | 80 | 120 | 200 |
Частота вибрації, Гц | 100 | 95 | 85 |
Сила вибрації, кН | 12 | 20 | 25 |
Робоча швидкість, м/хв. | 30 | 25 | 25 |
Глибина ущільнення ч-з 3 проходу м | до 0,4 | до 0,5 | до 0,6 |
Двигун | HONDA GX-120 | HONDA GX-160 | HONDA GX-270 |
Тип бензину | АІ-95 | АІ-95 | АІ-95 |
Витрати бензину всередньому, л/год | 1,0 | 2,2 | 2,75 |
Охолодження | повітряне | повітряне | повітряне |
Стартер | ручне | ручне | ручне |
Потужність, кВт/оберти двигуна | 2,9х3600 | 4,0х3600 | 6,6х3600 |
Габарити робочої плити ДхШ, мм | 550х500 | 650х600 | 815х660 |
Висота без ручки, мм | 480 | 550 | 650 |
Висота з ручкою, мм | 920 | 970 | 1090 |
Ціна, грн. з ПДВ | дог. | дог. | дог. |
Віброплити бензинові WIBER мають безліч переваг: потужність, багатофункціональність і практичність. Віброплита оснащена відкидною ручкою, що полегшує процес транспортування. Створені на базі новітніх технологій, віброплити надійні в експлуатації та відрізняються тривалим терміном служби. Віброплита WIBER незамінна всюди, де необхідне виконання жорстких вимог до мобільності, маневреності та простоти обслуговування.
Віброплити бензинові ВП-80, ВП-100, Vektra-80, Vektra-120
Також у нас ви можете купити віброплити бензинові ВП-80, ВП-100, Vektra-80, Vektra-120. Якщо ви не впевнені з вибором, яку купити віброплиту, менеджери “Сервіс Буд Плюс” допоможуть вам визначиться і проконсультують за вказаними на сайті телефонами. Також ви можете порівняти характеристики різних моделей бензинових віброплит:
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІБРОПЛИТ | ВП-80 | ВП-100 | VEKTRA-80 | VEKTRA-120 |
Маса, кг | 80 | 100 | 75 | 115 |
Глибина ущільнення, м | 0,3 | 0,4 | 0,4 | 0,5 |
Двигун, HONDA | GX-160 | GX-160 | Sadko/Kentavr | Sadko/Kentavr |
Габарити робочої плити, мм | 400х530 | 450х620 | 550х500 | 650х600 |
Ціна, грн. з ПДВ | дог. | дог. | дог. | дог. |
Віброплити бензинові є одним з найважливіших інструментів і набули широкого поширення в ландшафтному дизайні. Застосовуються при будівництві доріжок, при укладанні тротуарної плитки, при підготовці ділянок з гравію або піску і в багатьох інших випадках віброплита дозволяє досягти необхідних параметрів ділянки, що готується. Віброплита повинна мати можливість зручного пересування по ділянці, що обробляється, що реалізовано в пропонованих нами моделях віброплит.
Наші клієнти можуть придбати віброплиту у Києві або взяти віброплиту в оренду в Сервіс Буд Плюс. Як показує практика, зараз віброплита купується не лише будівельними організаціями та ландшафтними студіями, а й приватними особами для заміських робіт. Віброплита бензинова має широкі функціональні можливості, дозволяючи виконувати безліч допоміжних робіт у будівництві та благоустрої території.
Також віброплита характеризується таким параметром, як витрати бензину. Всі пропоновані нами моделі віброплит досить економічні і при експлуатації не призводять до значної витрати палива. Охолодження віброплити дозволяє проводити тривалу експлуатацію без частих зупинок.
З усіх питань купівлі віброплити у Києві та подальшої експлуатації віброплит наші фахівці дадуть вичерпні консультації. Також при покупці надається гарантія та можливість подальшого обслуговування придбаних у нас віброплит. Є можливість доставки купленого у нас будівельного обладнання, зокрема віброплит бензинових, до всіх регіонів України.
Якщо вам потрібно купити віброплиту або взяти віброплиту в оренду у надійного постачальника, з гарантійним або післягарантійним обслуговуванням, з доставкою у всі регіони України, звертайтеся в будівельно-виробничу компанію “СервісБудПлюс”.
-
Двигатель бензиновый Honda GX-120 / 160 / 270 Оригинал
Двигатель Honda GX120 применяется в дорожно-строительной технике (виброноги, виброплиты), мотокультиваторы, бензиновые электростанции (мощностью около 1-2 кВт), водяных насосов и другого промышленного оборудования и т.п. Четырехтактный бензиновый двигатель Honda GX-120 с верхним расположением клапана цилиндра (OHV), горизонтальным валом и воздушным охлаждением, цилиндр расположен под углом 25°.ОСОБЕННОСТИ ДВИГАТЕЛЯ HONDA GX120
- Самая высокая мощность для этого литража.
- Все компоненты разработаны для длительного использования.
- Все компоненты двигателя Honda GX120 высоконадежны.
- Самое низкое потребление топлива в своей категории.
- Уникальная технология Honda.
- Экологичность.
- Легко найти запчасти и расходные материалы.
-
Виброплита бензиновая WIBER UGMS-27
Виброплиты бензиновые WIBER применяются для уплотнения асфальтобетона, песка, гравия, песчано-гравийной смеси и других сыпучих и связанных материалов при дорожно-строительных работах, при подготовке фундаментных подошв на периферийных участках дорог, благоустройстве городских территорий, устройстве фундаментов и инженерных сетей, ремонте железнодорожных путей.- Способ передвижения: прямоходные
- Модель двигателя: Honda GX-270
- Мощность: 9 л.с.
- Рабочая глубина: 60 см
- Сила удара: 25 кН
- Вулканический коврик: с возможностью доукомплектации
-
Виброплита бензиновая WIBER UGMS-16
Виброплиты бензиновые WIBER применяются для уплотнения асфальтобетона, песка, гравия, песчано-гравийной смеси и других сыпучих и связанных материалов при дорожно-строительных работах, при подготовке фундаментных подошв на периферийных участках дорог, благоустройстве городских территорий, устройстве фундаментов и инженерных сетей, ремонте железнодорожных путей. грн.35,500.00 -
Виброплита бензиновая WIBER UGMS-12
Виброплиты бензиновые WIBER применяются для уплотнения асфальтобетона, песка, гравия, песчано-гравийной смеси и других сыпучих и связанных материалов при дорожно-строительных работах, при подготовке фундаментных подошв на периферийных участках дорог, благоустройстве городских территорий, устройстве фундаментов и инженерных сетей, ремонте железнодорожных путей. грн.30,500.00