Бетонолом пневматичний

Призначення бетонолому пневматичного марок Б-1, Б-2, Б-3

Бетонолом пневматичний марки Б-1, Б-2, Б-3 призначений для руйнування мостів, злітно-посадкових смуг аеродромів, міцних залізобетонних конструкцій та інших будівельних робіт. Для всіх марок молотків відбійних пневматичних та пневматичних бетоноломів застосовуються однакові піки та лопатки та зубила зі стандартними розмірами хвостовиків 24 мм х 70 мм. Однак при практичній роботі з бетоноломом марки Б-1; Б-2; Б-3 рекомендується застосовувати піки та лопатки, виготовлені з більш міцних матеріалів.

Бетонолом пневматичний будівельний БК-3 призначений для руйнування різних кам’яних, бетонних та залізобетонних завалів, фундаментів, стін, напівскельних порід, мерзлих та твердих ґрунтів.

Купити бетонолом пневматичний зі складу в Києві

Порівняння та технічні характеристики бетоноломів пневматичних

Характеристики Б-2 Б-3 БК-1 БК-2 БК-3
 Энергія удара, Дж 80 100 65 75 95
 Робочий тиск, Атм. 5,5 5,5 5,5 5,5 5,5
 Витрата повітря, м3/мин. 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5
 Частота ударів, с-1 15 13 19 15,5 13
 Розмер хвостовика, мм 24 24 24 24 24
 Маса, кг 12,6 13,4 11,2 13,5 16,5
 Ціна, грн. з ПДВ дог. дог. дог. дог. дог.

Пневматичний бетонолом активно застосовується при демонтажі старих будівель. Враховуючи зростання тенденції останнього десятиліття зносити старі будинки і на їх місці будувати нові, бетонолом став незмінним “учасником” практично будь-якого міського будівництва. У дорожньому будівництві потреба в бетоноломі є майже завжди, особливо при ремонті старого покриття і мостів. Тому бетонолом, будучи одним із найстаріших інструментів (він почав активно застосовуватися в будівництві ще в першій половині минулого століття), майже не змінив своєї конструкції і не втратив популярності.

Часто пневматичний бетонолом застосовують у весняному будівництві, коли грунт промерз, а необхідно зробити, наприклад, траншею під фундамент. Пропоновані нами бетоноломи легко впораються із цим завданням. Враховуючи можливість вибору різних насадок (піки, лопатки, зубила), бетонолом є одним із найуніверсальніших інструментів на будівництві, маючи можливість виконувати відразу кілька завдань.

Насадки для пневматичного бетонолому – лопатки, зубила та піки

Крім того, що у нас Ви можете купити бетонолом пневматичний, при покупці бетонолому зверніть увагу на таку характеристику бетонолому, як енергія удару, а також на необхідні Вам насадки – лопатки, зубила та піки, які є в наявності. Також у нас завжди можна докупити необхідну Вам насадку на бетонолом окремо.
Бетонолом є переносним інструментом, який відносно легко можна перемістити в потрібну ділянку будівництва. Для роботи з бетоноломом, звичайно, будуть потрібні певні фізичні зусилля працюючої людини, але з іншого боку конструкція бетонолому дозволяє мінімізувати м’язове навантаження працівника. При купівлі бетонолому наші фахівці допоможуть Вам розібратися у відмінностях та функціональних особливостях моделей бетоноломів, що є у нас. Також можлива допомога у технічному обслуговуванні придбаних у нас бетоноломів.