Мозаїчно-шліфувальна машина

Призначення мозаїчно-шліфувальної машини СО-199

Мозаїчно-шліфувальна машина СО-199 призначена для шліфування мозаїчної та бетонної підлоги і застосовується в промисловому, житловому та цивільному будівництві. Шліфування поверхні проводиться з додаванням води шістьома тригранними сегментами, що встановлюються в тримачах на двох траверсах і утримуються пружинними кільцями. Гумові амортизатори забезпечують рівномірне зношування сегментів і плавну роботу машини. Траверси обертаються в різні боки і рухаються електродвигуном через редуктор.

Мозаїчно-шліфувальна машина СО-199 може бути додатково укомплектована алмазними фрезами, які встановлюються за допомогою перехідника. Конструктивно алмазні фрези для мозаїчно-шліфувальної машини є металевою шайбою з прикріпленими до неї алмазними сегментами.

Технічні характеристики паркетно-шліфувальної машини СО-199

Характеристики СО-199
 Продуктивність, м2/час 43
 Ширина шліфування, мм 600
 Частота обертання шліф. головок, об./хв. 400
 Кількість траверс 2
 Висота абразивів, мм 50
 Потужність лектродвигуна, кВт 5,5
 Напруга, В 380
 Габарити ДхШхВ, мм 1100х710х1010
 Загальна маса, кг 135
 Ціна, грн. з ПДВ дог.

Найкращих результатів при шліфуванні підлог можна досягти при використанні на мозаїчно-шліфувальній машині СО-199 алмазних фрез. Для попереднього або грубого шліфування використовуються фрези градації №0 або №1 для чистового шліфування застосовуються алмазні фрези градації №2.

Мозаїчно-шліфувальна машина часто використовується для будівництва промислових цехів, вестибюлів будівель, холів великих приміщень. Мозаїчно-шліфувальна машина також використовується для обробки станцій метрополітену. Тобто область застосування мозаїчно-шліфувальних машин досить широка.

Пропонована нами мозаїчно-шліфувальна машина СО-199 характеризується досить високою продуктивністю, зручна в роботі, легко переміщається по оброблюваній поверхні. Живлення походить від мережі 380 Вольт. Можливість додаткової комплектації мозаїчно-шліфувальної машини значно розширює її можливості та робить її експлуатацію дуже економічною, оскільки розширюється сфера використання. Як правило, будівельні компанії мають у своєму арсеналі набори алмазних фрез для мозаїчно-шліфувальних машин, що дозволяє ефективно використовувати цей вид обладнання для різних завдань.

У нашій компанії можна купити мозаїчно-шліфувальну машину або, у разі потреби в короткочасному використанні, взяти мозаїчно-шліфувальну машину в оренду. У кожному окремому випадку необхідно порівняти, який варіант більш вигідний для Вас. У разі покупки мозаїчно-шліфувальної машини ми забезпечуємо її гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наші фахівці завжди проконсультують Вас з усіх аспектів використання придбаної мозаїчно-шліфувальної машини. Як показує практика багаторічної експлуатації на будівельних об’єктах наших мозаїчно-шліфувальних машин, вони надійні навіть при інтенсивній експлуатації та невибагливі до різноманітних несприятливих умов (запиленість, забрудненість підлоги тощо), зберігаючи високу працездатність.

З питань придбання мозаїчно-шліфувальної машини СО-199 або якщо ви хочете взяти мозаїчно-шліфувальну машину в аренду, звертайтесь за вказаними на сайті телефонами в робочий час – наші менеджери узгодять усі необхідні питання щодо придбання, оренди та у разі потреби – доставки мозаїчно-шліфувальної машини до вас.