На українському ринку будівельного обладнання окремим сегментом йде різноманітне віброобладнання та шліфувальне обладнання, яке спрощує, прискорює та здешевлює роботи з дорожніми покриттями та іншими видами покриттів. Надійне професійне віброобладнання та шліфувальне обладнання – запорука міцності будівель та якості робіт з різними типами покриттів.

На сьогоднішній день віброплити, вібротрамбовки, віброкатки незамінні при капітальному та дорожньому будівництві. Фахівці-будівельники чудово знають, що якість утрамбування бетону та сипучих матеріалів часом можуть відігравати ключову роль у довговічності будівництва або дорожнього полотна та їх міцності.

Перший тип віброобладнання – це віброплити. Застосовуються вони для ущільнення асфальту, піску, щебеню та інших сипких будівельних матеріалів у важкодоступних для великогабаритної техніки місцях. Віброплити вагою від 65 до 309 кг здатні виконувати практично всі види робіт з ущільнення сипучих матеріалів, ґрунтів, подрібнених скельних порід, асфальту та асфальтобетону, використовуються при укладанні тротуарної плитки та бруківки для виготовлення фундаментних робіт. Окремо варто зазначити, що підбір віброплити необхідно проводити індивідуально під конкретний вид робіт, оскільки зайва або недостатня потужність або маса віброплити може виявитися економічно невиправданою та викликати відхилення від технологічних норм будівельного об’єкта.

Віброплита продаж в УкраїніВіброущільнювач продаж в Україні

Другий тип віброобладнання для виконання дорожньо-будівельних робіт – вібротрамбування (віброущільнювачі). Вони відрізняються від віброплит меншою вагою та невеликими габаритами, а також більшою маневреністю, що дозволяє застосовувати їх для ущільнення ґрунту в місцях, де неможливо використовувати віброплити або ковзанки, але існує необхідність ущільнення сипких матеріалів.
ля ущільнення ґрунтів, подрібнених скельних порід, асфальту, асфальтобетону, ґрунту, або гравію ідеальним вирішенням проблеми стає використання вібротрамбування (віброущільнювача).
Вібротрамбовки також використовуються під час ремонту дорожнього покриття, трамвайних колій, інженерних споруд та багатьох інших об’єктів. Вібротрамбовки буде відмінним вибором для проведення дорожньо-будівельних робіт малого обсягу або у важких для вільного доступу умовах. Відмінне доповнення у парку дорожньо-будівельної техніки до віброплити.

 

Ущільнення ґрунту віброущільнювачем

Мозаїчно-шліфувальні машини

Наступний вид обладнання, що використовується при будівництві різних поверхонь – мозаїчно-шліфувальні машини, які також незамінні у будівництві. Призначені вони для вирівнювання, шліфування та полірування плоских горизонтальних поверхонь – від нерівностей бетонної заливки, стяжки, усунення дефектів наливної підлоги до полірування виступів підлогової.
плитки чи інших пошкоджень підлоги. Конструктивна особливість кріплення інструменту дозволяє швидко та просто проводити заміну шліфувального інструменту.

 

Мозаїчно-шліфувальна машина

На сьогоднішній день практично всі будівельні компанії та фірми, пов’язані з виконанням дорожніх робіт, настилкою підлог, заливкою бетонних стяжок та іншими аналогічними роботами в промислово-житловому секторі, мають у своєму розпорядженні як мінімум кілька одиниць вібротехніки. Зважаючи на їх конструктивні особливості та специфіку використання (вібрація, робота з твердими поверхнями), іноді досить часто доводиться замінювати деякі елементи – наприклад, фрези в мозаїчно-шліфувальній машині, або килимок у віброущільнювачі при інтенсивній роботі з тротуарною плиткою. Тому, при придбанні такого виду будівельного обладнання Ви повинні відразу ж уточнювати у продавця обладнання можливість швидкого придбання у нього всіх змінних компонентів віброінструменту, що швидко зношуються.

Компанія “Сервіс Буд Плюс”, маючи в асортименті пропонованого будівельного обладнання віброплити, віброущільнювачі, мозаїчно-шліфувальні машини різних видів та моделей, завжди має у наявності на складі повний набір необхідних швидкозношуваних або періодично замінних компонентів віброобладнання. Тому при придбанні у нас даного виду будівельного обладнання ми одразу забезпечуємо покупця можливістю швидкої заміни будь-яких потрібних компонентів обладнання – досить просто передзвонити нашому менеджеру, що супроводжує Вашу організацію. Це буде надійною гарантією того, що під час будівельного сезону Ваше обладнання уникне простоїв. Ну і зрозуміло, Ви завжди отримаєте необхідну оперативну консультацію щодо використання віброплит, віброущільнювачів, мозаїчно-шліфувальних машин у повсякденній роботі.