Розчинозмішувачі серії РМ

розчинозмішувач серії РМ – турбулентна установка циклічної дії, призначена для виробництва будівельного розчину або інших водоцементних, глинисто-цементних, силікато-цементних та вапняних розчинів, у тому числі, з різними хімічними добавками. Допустима крупність наповнювачів – не більше 5 мм. Дані змішувачі використовуються при проведенні стандартних будівельних або спеціальних гідротехнічних робіт за температури навколишнього середовища не нижче +1 градуса.
Конструктивно, розчинозмішувачі тубулентного принципу дії складаються з нерухомого циліндричного корпусу і роторного пристрою, що перемішує, встановленого на його осі. Корпус змішувача є зварною ємністю, всередині якої до стін приварені вертикальні ребра, що служать для гальмування горизонтального руху матеріалу і активації процесу вертикального переміщення. Таким чином, створюється необхідна турбуленція, що забезпечує змішування компонентів.
На нижньому кінці валу встановлена турбіна. Завантаження компонентів здійснюється через отвір у верхній кришці. Вихідний отвір для готової суміші розчину знаходиться в нижній частині агрегату, на патрубку якого на моделях розчиномішалок РМ-350 і РМ-750 повинен бути встановлений кран, а на моделі РМ-2000 відкриття затвора здійснюється пневмоциліндром, що дозволяє керувати розвантаженням змішувача дистанційно. Привід перемішуючого пристрою встановлений на верхній кришці корпусу і включає електродвигун з панеллю (щитом) управління і клинопасову передачу, закриту кожухом.

Експлуатація моделей РМ.

Розчинозмішувач примусового впливу потрібно встановити на підготовленій (вирівняній) поверхні. Готуватися до проведення робіт та експлуатувати обладнання можна за суворого дотримання експлуатаційних правил для електричних установок. Керувати розчинозмішувачем дозволено людям, які знаються на пристрої моделі, знають експлуатаційні правила для такого обладнання та проінструктовані в питаннях техніки безпеки. Спочатку потрібно залити воду в отвір, розташований у верхній кришці. Після цього можна включати електричний мотор. Лише після цього дозволено завантаження складових майбутньої суміші. Патрубок для виходу готового продукту розміщено знизу металевої ємності. Регулювати та подавати розчин можна за допомогою крана. До складу ланки, що перемішує, входить опора, на якій зафіксований клинопасовий шків. У нижній половині розміщена турбіна.