Вібратори глибинні - купити у Києві з гарантією

Вібратори електромеханічні глибинні

з гнучким валом і вібронаконечником застосовуються для ущільнення бетонних сумішей при укладанні їх у монолітні конструкції з різним ступенем армування, а також для виготовлення бетонних та залізобетонних виробів для складального будівництва.

Вибратор глубинный ИВ-01.17 производства Украина

Різні типи

Ви можете використовувати глибинні вібратори з гнучким валом та вібробуловий (вібронакінечник) у комплекті для якісного ущільнення бетону та для виготовлення будівельних, бетонних та залізобетонних виробів. За якість ручаємось. Доступні ціни, висока якість глибинних вібраторів, відмінний сервіс – це робить нас бездоганним лідером серед компаній-постачальників будівельного обладнання.

глубинный вибратор купить в Киеве

Вібратор глибинний ИВ-01.17

Марка вібратора

Вібронаконечник

Вал гручкий, м

ИВ-01.17

28 / 38 / 51

3,0

Глубинный вибратор ЭПК 1300 Купить Украина

Вібратор глибинний ЕПК-1300

Марка вібратора

Вібронаконечник

Вал гнучкий, м

ЕПК-1300

28 / 38 / 51 / 76

3,0 / 4,5 / 6,0

приводи глибинних вібраторів ЕПК-1300 обладнані захисно-вимикаючим пристроєм ПЗВ (16А) та кабелем 5м.

Комплекти 3-х фазних (42В) глибинних вібраторів марки ІВ-116А:
Даний тип вібраторів глибинних підключаються до трифазної 380В електромережі через понижувальний трансформатор марки ТСЗІ, який знижує напругу на щитку 380В на безпечне до вібромотора 42В. У нас можна придбати трансформатори, що знижують на будь-яку вторинну напругу, оскільки Ви купуєте трансформатори від виробника!

Глубинный вибратор ИВ 116 А Купить Украина

Вібратор глибинний ІВ-116 А

Марка вібратора

Вибронаконечник

Вал гнучкий, м

ИВ-116 А

51 / 76 /

3,0 / 4,5 / 6,0

особенно часто используется при строительстве зданий с монолитными конструктивными элементами. Ввиду того, что современные строительные технологии всё больше используют монолитные конструкции в самых разных местах здания, глубинные вибраторы широко применяются при строительстве многоэтажных жилых зданий, офисных центров, административных и производственных зданий и т.д.
Також вібратор глибинний є обов’язковим інструментом при виробництві різних бетонних та залізобетонних виробів. І якщо раніше глибинні вібратори використовувалися переважно на заводах залізобетонних виробів, то зараз, зважаючи на велику популярність виробництва різних збірних будівельних елементів, глибинний вібратор для бетону використовується як на невеликих виробництвах, так і безпосередньо на будівництві на ділянках виготовлення невеликих збірних елементів.

Природно, з урахуванням вищесказаного, глибинні вібратори повинні мати різні характеристики через різні завдання. Ми, як виробника будівельного обладнання, враховуємо необхідність різних функціональних завдань глибинних вібраторів. Нашим покупцям ми пропонуємо широкий спектр глибинних вібраторів із різними характеристиками. Наші фахівці проконсультують Вас перед покупкою глибинного вібратора про його можливості та особливості.

Різні варіанти

Як і у випадку з іншим нашим будівельним обладнанням, Ви можете купити вібратор глибинний або взяти вібратор глибинний в оренду. Залежно від запланованого будівництва вибирайте, який із цих варіантів вигідніший для Вас. При покупці глибинного вібратора надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

КАТАЛОГ ГЛИБИННИХ БУДІВЕЛЬНИХ ВІБРАТОРІВ