[:ru]

Особливості та принцип роботи трансформатора для прогрівання бетону проводом.

Будівельні роботи з використанням бетонних сумішей і розчинів ведуться круглий рік, адже терміни здачі об’єктів ніхто не переносить через кліматичних умов і холодної зими. Темп виконання будівельних робіт багато в чому визначається температурою та іншими зовнішніми факторами.
Як тільки настають холоди, слід вживати певних заходів для ефективного і якісного затвердіння бетонних сумішей з подальшим набором споруд з бетону номінальної міцності. Трансформатор для прогріву бетону, ціна якого залежить від потужності, типу і виробника, це затребуване електрообладнання, що використовує для прогріву бетону попередньо замуровують спеціальний силовий нагрівається кабель.

Прогрів бетону проводом – чому це важливо.
Своєчасний прогрів бетону (Київ) необхідний при падінні середньодобової температури до + 4-8 ° і нижче. При таких умовах бетонні розчини застигають набагато повільніше, при цьому номінальний набір міцності споруд сповільнюється.
Дуже важливо не допустити замерзання суміші, адже після її відтавання міцність конструкції становитиме всього 65-70% від розрахованої. При подальшій експлуатації це може привести до катастрофічних наслідків.
Трансформатор для прогріву бетону, купити який пропонує наша компанія, використовує технологію електричного прогріву розчину методом перетворення електроенергії в теплову енергію в самій масі будівельної суміші. Під час цієї процедури розчин може періодично нагріватися до 100 ° С в залежності від того, яка станція прогріву бетону використовується.

Трансформатор для прогріву бетону – принцип роботи

Насправді в сучасному будівництві використовується декілька ефективних методик заливки бетону з подальшим нагріванням. Можуть застосовуватися джерела інфрачервоного випромінювання, сам розчин перед заливанням додатково нагрівають до певної температури або підводять тепло до опалубки.
В той же час трансформатор для прогріву бетону, замовити який недорого пропонує наш магазин, залишається одним з найбільш простих, економічних і якісних варіантів. Принцип роботи максимально простий, але від цього не менш ефективний.

Будь-який трансформатор для прогріву бетону Україна використовує при своїй роботі спеціальний кабель нагріву. Ці дроти заздалегідь кріпляться до каркасу з сталевої арматури, причому перетин і довжина кабелю розраховується індивідуально для кожного об’єкта в залежності від обсягу бетону. Дізнатися ціну дроти ПНСВ-1,2 ви можете у наших менеджерів.
Проведення прокладаються і в опалубці, після чого підключаються до такого пристрою, як трансформатор прогріву бетону. Заливка бетону і обладнання починає одночасно виробляти струм, який при проходженні але кабелю нагріває його до температури 80-100 ° С.
Бетонний розчин відрізняє хороша провідність тепла, яке поступово починає розподілятися по всій масі. Навіть взимку можливо нагріти бетон при такій методиці до температури в 45-55 ° С, що більш ніж достатньо для швидкого застигання і набору міцності.

Трохи про кабель для прогріву бетону

Трансформатор для прогріву бетону, характеристики якого у кожного виробника різні, використовує спеціальні дроти для нагріву суміші. Зазвичай – це ПНСВ (Провод Нагрівальний Сталевий Вініловий) диаметром от 1,2 до 3 мм.
В якості провідника використовується саме сталь, яка не володіє високою провідністю, а нагрівається при проходженні струму. Саме тому такий тип кабелю використовується виключно для станцій нагрівання бетону.
Що стосується середньої витрати кабелю, все залежить від зовнішніх умов і поставлених перед будівельниками завдань. Зазвичай для одного кубометра розчину необхідно близько 60 метрів стандартного дроти ПНСВ-1,2.

Трансформатор прогріву бетону купити можна різного типу і потужності – в залежності від своїх параметрів один такий пристрій здатне нагріти до 30-35 кубометрів готової суміші.

[:]