Як правильно вибрати бетонозмішувач

 

На сьогоднішній день галузь побутового та промислового будівництва дуже актуальна, і тому виникає ціла низка питань на різні теми: який інструмент вибрати, як правильно підібрати потрібний матеріал, як заощадити на тій чи іншій покупці.
При будівництві важливо мати якісне будівельне обладнання, якого на сьогоднішній день достатньо від різних виробників. Але якщо вже бути ближче до конкретної теми – теми обладнання для приготування розчинів на основі цементу, то слід також згадати про бетонозмішувачі та розчинозмішувачі поширених марок, об’ємом 125-500 л., адже якість одержуваного бетону повністю залежить від типу застосовуваного бетонозмішувача..

 

Ми маємо можливість постачати бетонозмішувачі торгових марок, як вітчизняних так і зарубіжних виробників. До закордонних марок, представлених нашою компанією, належать бетонозмішувачі гравітаційного типу наступного найменування: BWA-130, BWA-160, BWA-200, BWA-320 спільного виробництва Польща-Україна ( Центральний регіон). Також, до цього сегменту належать бетономішалки марок БС-165 л, БС-280 лА, БС-280 лВ, БС-315 лА, БС-315 лВ, БС-460 л спільного виробництва Польща-Україна ( Західний регіон).

 

Представлені та поставляються компанією “Сервіс Буд Плюс” бетономішалки можуть використовуватися як для побутових, так і для промислових робіт. Маючи дуже хороші технічні показники, а саме: двигуни високої потужності, при даних обсягах змішувальних барабанів; зубчасту передачу нахилу груші, яка забезпечує плавний та легкий хід, без особливого навантаження на руки оператора; жорстка рама, що несе, в тому числі і сама груша; якісні комплектуючі (підшипники, електродвигун, пост кнопки та інші запчастини) європейських виробників; транспортувальні ергономічні колеса для переміщення будівельним майданчиком, а також естетичний вигляд.

Також, спеціалістами компанії “Сервіс Буд Плюс” проводиться ремонт бетонозмішувачів практично всіх марок, за винятком бетонозмішувачів виробництва КНР, які відрізняються сумнівною якістю самого виробу в цілому. З переваг даних бетонозмішувачів можна виділити, мабуть тільки, їх вартість, порівняно з подібними до технічних параметрів виробів.

У нас на складі завжди є основний перелік запасних частин на бетономішалки, а саме:

 

  • зубчастий вінець бетономішалки;
  • шестерня бетономішалки;
  • шків бетонозмішувача;
  • ремінь шківа бетономішалки;
  • вали барабана та шестерні;
  • зубчатка редукторів 3МП-40, 4МП-40;
  • транспортувальні колеса бетонозмішувача;
  • кнопкові пости бетонозмішувача;
  • підшипники кулькові та роликові для бетонозмішувача.

 

Бетонозмішувачі марок MLZ-125, MLZ-130, MLZ-145 (Словенія) та LS-165, LS-190 (Хорватія) призначені для роботи в більш побутових умовах, при будівництві, наприклад, дачної ділянки, гаража, фундаменту під паркан, лазні і т.д. На даний тип бетономішалок завжди є запасні частини. Мінімальна вартість ремонту бетономішалки складає 500 грн. з ПДВ.

 

Якщо говорити про бетонозмішувачі гравітаційного типу вітчизняного виробника марок БГ-100, БГ-150, БГ-250, БГ-320, БГ-500 (Східний регіон), а також БС-120, БС-150, БС-200, БС-250, БС-280, БС-300, БС-350, БС-500 (Північний регіон) які представлені в розділі «Бетонозмішувачі», то тут можна виділити дуже багато переваг, а саме:

  • передача обертання через редуктор, що забезпечує потужну, надійну, довговічну та тиху роботу бетонозмішувача;
  • рама має дуже жорстку, надійну конструкцію, а змішувальний барабан виготовлений з листового металу відповідної товщини від 2-х до 5-ти мм;
  • плавне та легке вивантаження бетонної суміші завдяки зубчастій парі механізму перекидання груші;
  • висока ефективність змішування, завдяки правильному розміщенню лопатей, що змішують, потрібної форми, а також можливість встановлення змішувальної груші практично під будь-яким кутом до горизонту.

 

При виборі бетономішалки в першу чергу потрібно звертати увагу на об’єм барабана, робочий об’єм суміші, тобто готовий заміс, робоча напруга (380 або 220В), передача обертання від двигуна на барабан бетонозмішувача, жорсткість рами, зручність вивантаження бетонної суміші. Ці показники і покажуть на будівельному майданчику, який бетонозмішувач буде потрібний для виконання тієї чи іншої роботи.

Якщо деякі думають, що прискорять роботу, завантаживши більше норми на заміс бетонної суміші, то це помилка. Рано чи пізно електродвигун або конструкція бетономішалки, що несе, може вийти з ладу. І тому краще не дозволяти навантаження бетонозмішувача. Завантажувати тільки при обертовому барабані виробу. При тривалих перервах у роботі обов’язково промивати водою внутрішню частину груші бетонозмішувача, щоб уникнути застигання бетонної суміші.

І нарешті, варто звернути вашу увагу на потужність використовуваного двигуна в бетонозмішувачі. Чим більша потужність двигуна, тим відповідно і потужніше, надійніше бетонозмішувач. Потужність двигуна може бути в межах від 0,6 до 1,1 кВт для бетонозмішувачів від 100 л до 200 л за обсягом груші та від 1,1 до 2,2 кВт при обсягах груші до 500 л для гравітаційних бетонозмішувачів.

Наші фахівці завжди допоможуть Вам підібрати саме ту бетонозмішувач, яка вам найбільше підійде для виконання Ваших завдань при будівництві.